
Універсальний блок живлення Мережевий адаптер живлення з 220 на 12V 3А 8in1 668
420 ₴
336 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MX6000

- Регульована вихідна напруга в: 3V, 4.5V, 6 V, 7.5 V, 9V, 12 V;
- Універсальна вхідна напруга: 100-240В змінного струму;
- 7 знімних штекерів: 3,5х1,5 мм, 4,0х1,6 мм, 4,8х1,6 мм, 5,5х1,7 мм, 5,5х2,5 мм, 5,5х2,8 мм 6,3х3,4 мм, 6,0х4,5 мм;
- Стабілізований вихід;
- Захист від перевантаження;
- Регулятор постійного напруги;
- Світлодіодний індикатор;
- Максимальна потужність 30W.
- Універсальний адаптер живлення.
- 7 знімних штекерів.

Блок живлення слугує для перетворення струму мережі на струм, необхідний Вашому пристрою. Цей прилад просто не замінний для малопотужних приладів і пристрій вимагає постійного живлення або заряджання.
Універсальність цього адаптера полягає в можливості вибору необхідного режиму роботи за силою струму та напруги, а також різноманітним набором штекерів-насадок, що підходять для більшості моделей переносних мобільних пристроїв та іншої техніки.
Адаптер постачається разом зі спеціальними адаптерами живлення. Напруга перемикається за допомогою бігунка, розташованого на передній частині адаптера. Кожне подальше перемикання відтворюватиметься на світлодіоді, у міру збільшення напруги яскравіше світить діод. Вам усього-насамого потрібно підібрати потрібну насадку, яка підійде під роз'єм пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Адаптер |
| Назва | |
| Назва | Універсальний блок живлення Мережевий адаптер живлення з 220 на 12 V 3 А 8in1 668 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила вихідного струму | 12.3 A |
| Індикатор роботи | Да |
| Призначення | Для ноутбука |
- Ціна: 336 ₴








