Новинка
-20%

Інвертор 4 квт 1700w Перетворювач smart Eryuan з екраном lcd Перетворювачі 12 24в Інвертор 1500w-1700
4 100 ₴
3 280 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ML15415
+380 (96) 057-37-90
Менеджрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інвертор 4квт робочий 1700w Перетворювач smart Eryuan з екраном lcd Перетворювачі 12 24в Інвертор 1500w-1700

Особливості:
- З LCD-дисплеєм
- Захист від заземлення
- Сигнал низької напруги для запобігання пошкодженню акумулятора
- Технологія захисту від перешкод
- Тепловий захист
- Захист від короткого замикання
- Плавний пуск
- Зумер низького рівня заряду акумулятора
- Автоматичне вимкнення за низького рівня заряду акумулятора
- Автоматичне вимкнення у разі перевантаження, короткого замикання
Перетворювач ERYUAN LCD SMART з 12 V на 220 V 4000 W цей пристрій призначений для перетворення постійного струму від акумуляторів на змінну напругу 220 В із частотою 50 Гц, тобто забезпечує аналогічне до мережевого живлення електроприладів Вашого дома.
Під час вибору інвертора насамперед треба визначитися якого характеру навантаження у Вашому домі.
На виході цього перетворювача напруга інвертується з 12 В на 220 В. Дозволяється під'єднувати навантаження до 4000 Вт. Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є вентилятор для охолодження. У передній частині перетворювача 4000W розміщені: кнопку вмик./вимк., 2 виходи USB з напругою 5 В, розетка та цифровий вольтметр роботи. Перетворювач можна під'єднати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Під час вибору інвертора насамперед треба визначитися якого характеру навантаження у Вашому домі.
На виході цього перетворювача напруга інвертується з 12 В на 220 В. Дозволяється під'єднувати навантаження до 4000 Вт. Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є вентилятор для охолодження. У передній частині перетворювача 4000W розміщені: кнопку вмик./вимк., 2 виходи USB з напругою 5 В, розетка та цифровий вольтметр роботи. Перетворювач можна під'єднати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.

Характеристики:
- Бренд: ERYUAN.
- Тип: Перетворювач напруги.
- Діапазон вхідної напруги: 9,5-15,5 В
- Діапазон вихідної напруги: 220 В ± 10%
- Частота: 50 Гц/60 Гц.
- Максимальна потужність: 4000 Вт.
- Фактична потужність: 800 Вт.
- ККД інвертора: 93%.
- Форма вихідного сигналу: постійна синусоїда.
- Топологія схеми: двотактна.
- Екран: розумний дисплей.
- Anti-Buzz: має функцію підказки про помилку.
- Рекомендована температура довкілля: 30 °C.
- Рекомендована вологість довкілля: суха.
- Розмір упаковки: 8,6x4,0x5,7 дюйма.
- Матеріал: Алюміній.
- Колір: Червоний.
- Вага: 0,8 кг.
Комплектація
- Перетворювач напруги
- Затискач для батареї
- Посібник англійською мовою
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1700 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 30 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1700 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Назва | |
| Назва | Інвертор 4квт Перетворювач smart Eryuan з екраном lcd Перетворювачі 12 24 в Інвертор 1500w-1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280 ₴






