Новинка
-20%

Перетворювач для автомобільного акумулятора Інвертор 12v-220 6000w чистий синусоїда потужністю 6 квт
11 700 ₴
9 360 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ML16199
+380 (96) 057-37-90
Менеджрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перетворювач для автомобільного акумулятора Інвертор 12v-220 6000w чистий синусоїда потужністю 6 квт

Прилад призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дає змогу приєднувати навантаження до 6000 Вт. Отже, стає можливим під'єднувати до мережі автомобіля такі пристрої, як-от: ноутбуки, телевізори, DVD-плейери, музичні центри, освітлювальні лампи, вентилятори, касові апарати, системи охоронно-пожежної сигналізації (ОПС), відеоспостереження і зв'язку живлення чайників, різноманітних освітлювальних приладів, електричного інструменту, збутових приладів і багато чого іншого. Під час вибору інвертора напруги варто приділити увагу потужності приладу, який буде використовуватися, оскільки інвертор напруги розрахований на певне навантаження і в разі браку потужності просто не працюватиме або прийде в непридатність.І треба. дотримуватися послідовності під'єднання приладів: спочатку під'єднується до гнізда прикурювача або до клем акумулятора (залежно від комплектації) інвертор напруги, затем у гніздо інвертора під'єднується споживачем (у вимкненому стані) і, тільки потім вмикається інвертор, а потім і сам споживач. Автомобільний перетворювач 12-220-60 Вт. Перетворювач постійного струму. Він чудово підходить у випадках, коли вам необхідно забезпечувати тривале живлення різних пристроїв потужністю до 3000 Вт. Під'єднується в бортову мережу автомобілів і автобусів. корпус алюмінієвий (виготовлений з алюмінієвого сплаву підвищеної теплопровідності для відведення тепла за допомогою конвекції)

Технічні характеристики інвертора Eryuan 6000W:
- Максимальна потужність 6000 Вт.
- Номінальна потужність 3000 Вт.
- Вихідна напруга — 220 ± 5% вольтів (чиста синусоїда), частота 50 Гц
- Кількість виходів під вилку: 2
- Напруга зовнішньої акумуляторної батареї — 12 вольтів (не входить до комплекту постачання)
- Мікропроцесорне керування ККД — 85-90%
- Світлодіодний індикатор режиму роботи — перетворення
- Вольтметр — є
- Вентилятор примусового охолодження
- Попередження про розряд акумуляторної батареї — 10.4-11.0 Вольт (звуковий сигнал)
- Захист від розряду акумуляторної батареї — 9.7-10.3 Вольт (вимкнення)
- Захист від короткого замикання — запобіжник
- Під'єднання навантаження — одна розетка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Назва | |
| Назва | Перетворювач для автомобільного акумулятора Інвертор 12v-220 6000w чистий синусоїда потужністю 6 квт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 360 ₴



