
Перетворювач напруги 12 220 4500 W (2000 робочих) чистий синус Інвертор power inverter 2000
9 260 ₴
7 408 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ML15377

Прилад призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дає змогу приєднувати навантаження до 4500 Вт. (2000 вт) робочих
Отже, стає можливим під'єднувати до мережі автомобіля такі пристрої, як-от: ноутбуки, телевізори, DVD-плейери, музичні центри, освітлювальні лампи, вентилятори, касові апарати, системи охоронно-пожежної сигналізації (ОПС), відеоспостереження і зв'язку живлення чайників, різних освітлювальних приладів, електричного інструменту, збутових приладів і багато чого іншого.
Під час вибору інвертора напруги варто приділити увагу потужності приладу, який буде використовуватися, оскільки інвертор напруги розрахований на певне навантаження і в разі браку потужності просто не працюватиме або прийде в непридатність.І треба. Дотримуватися послідовності під'єднання приладів: спочатку під'єднується до гнізда прикурювача або до клем акумулятора (залежно від комплектації) інвертор напруги, затем у гніздо інвертора під'єднується споживачів (у вимкненому стані) і, тільки потім вмикається інвертор, а потім і сам споживач.
Автомобільний перетворювач 12 – 220 – 4500Ватт. Перетворювач постійного струму. Він чудово підходить у випадках, коли вам необхідно забезпечувати тривале живлення різних пристроїв потужністю до 2300 Вт. Під'єднується в бортову мережу автомобілів і автобусів.
Корпус алюмінієвий (виготовлений з алюмінієвого сплаву підвищеної теплопровідності для відведення тепла за допомогою конвекції)

Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 2300 ВТ
- Вихідна напруга — 220 ± 5% Вольт (правильна синусоїда), частота 50 Гц
- Напруга зовнішньої акумуляторної батареї — 12 вольтів (не входить до комплекту постачання)
- Мікропроцесорне керування
- ККД — 85-90%
- Світлодіодний індикатор режиму роботи — перетворення
- Вольметр
- Вентилятор примусового охолодження
- Попередження про розряд акумуляторної батареї — 10.4-11.0 Вольт (звуковий сигнал)
- Захист від розряду акумуляторної батареї — 9.7-10.3 Вольт (вимкнення)
- Захист від короткого замикання — запобіжник
- Під'єднання навантаження — одна розетка
Комплектація
- Інвертор 4500W LCD
- Комплект дротів для під'єднання від акумулятора
- Фірмова упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Назва | |
| Назва | Перетворювач напруги 12 220 з зарядкою 4500w (2000 робочих) чистий синус Інвертор power inverter 2000 |
- Ціна: 7 408 ₴






